4. Bál Žiarčanov

Mesto Žiar nad Hronom a Mestské kultúrne centrum vás pozývajú na 4. ročník obľúbeného Bálu Žiarčanov. Piatok trinásteho januára vás bude programom sprevádzať populárny moderátor a zabávač Štefan Skrúcaný. Do tanca vám bude hrať brilantná skupina Funky emotions, ktorá sa na náš bál vracia po ročnej pauze a samozrejme, že nebude chýbať ani D.J. Hlavný program uzavrie atraktívna tombola a máme pre vás aj špeciálne polnočné prekvapenie ... Svoju magickú šou vám na pódiu aj pri stoloch predstaví kúzelník TOMASIANO známy z TV šou Česko Slovensko má talent a ako bonus sa môžete tešiť na blízke stretnutie tretieho druhu s Ottom a Illy - členmi svetovo uznávanej zrkadlovej rodinky Mirror family.

Catering zabezpečuje Stredná obchodná škola obchodu a služieb v Žiari nad Hronom formou švédskych stolov.

Vstupné na podujatie je 25 Eur!

Dôležité upozornenia!

Vaša rezervácia je platná 3 DNI! Po tomto termíne budú nevyzdvihnuté vstupenky uvoľnené späť do predaja! 3 DNI pred akciou nie je možné vstupenky rezervovať prostredníctvom www.mskcentrum.sk  V deň podujatia sa automaticky všetky rezervácie zrušia!