DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ MsKC

Mestské kultúrne centrum vás pri príležitosti 30. výročia postavenia budovy MsKC pozýva na Deň otvorených dverí s bohatým sprievodným programom.

NENECHAJTE SI UJSŤ organizované prehliadky zákulisia MsKC s Robom MIKLOM o 15:00 h, 16:00 h a 17:00 h!

Naučíme vás premietať film, pracovať s mikrofónom, navštívite VIP šatne umelcov aj protiatómový kryt a absolvujete poradu k CITY FESTu s riaditeľkou MsKC!

Program:

16.00 h/foyer MsKC: Spievanie so Sekerou

16.00 h/Výstavná sála: Lolo a Piškót STRAŠI ZOO
Smiešne strašná až strašne smiešna šou populárnych škriatkov, ktorá obletela takmer celé Slovensko prichádza do Žiaru, aby naučila deti nebáť sa. V rámci hodinovej interaktívnej pesničkovej šou predstavia škriatkovia Lolo a Piškót užovku Žofku, maca Laca, pandu Vandu, červíka Erika, komára Cucka, chrústika, kamošky myšky, drzé žabky, rozmaznané prasiatko, slimáčika Máčika a spolu s nimi dokonale vybláznia všetky detičky aj rodičov.

17.00 h/Detský kútik Hopa - hopa: Tvorivé dielničky

17.30 h/Pódium Hlavnej sály: VEREJNÝ TRÉNING FS HRON
Nakuknite do zákulisia, navštívte verejný tréning folklórneho súboru Hron a zatancujte si spolu s tanečníkmi.

18.00 h/Zasadacia sála: Slávnostné posedenie bývalých i súčasných zamestnancov MsKC (len na pozvánky)

19.00 h/U Shakespeara: RÓBERT MIKLA unplugged
Akustický koncert známeho žiarskeho muzikanta, textára a básnika so skupinou.

20.00 h/Výstavná sála: BANDA AMERICANO & ADAM BARAN
Pravá nefalšovaná RETRO zábava s najštýlovejšou žiarskou skupinou doplnená o punk-rock koncert muzikanta Adama Barana s Pigom.

22.00 h/Kino Hron: HOROROVÉ NOČNÉ KINO
Špeciálne nočné premietanie kultového hororu!

Podujatie sa koná pri príležitosti osláv 30. výročia postavenia budovy MsKC!
Vstup na všetky podujatia je zdarma!