JK&Kolegium: DOBA DREVENÁ

Folkrocková skupina Janko Kulich & Kolegium oslavuje svojich 5 ROKOV a 50 PESNIČIEK špeciálnym koncertom  a narodeninovým hosťom Ivanom Mládkom s jeho Banjo bandom.

V rámci večera predstaví skupina v zložení Janko Kulich (gitara, spev), Matúš Holečka (el. a ak. gitara, mandolína, banjo, spev), Maro Vojtko (basgitara, kopák, spev) a Štefan Hlôška (ústna harmonika, spev), doplnená o skvelých žiarskych muzikantov Martina Hubu (el. gitara) a Igiho Havetu (bicie) najnovšie piesne z albumu Doba drevená.

V rámci samostatného koncertu sa predstaví legendárna formácia Banjo band z Prahy na čele so skvelým Ivanom Mládkom exkluzívne len v Žiari!

Nenechajte si ujsť tento výnimočný večer spojený s krstom 4. hudobného albumu Doba drevená skupiny Janko Kulich & Kolegium, ktorý vychádza v limitovanej edícii drevených USB kľúčov a nájdete na ňom všetky štyri albumy Nosič pesničiek, Hity spoza jadranu, PO dUŠI a Doba drevená.

Vstupenky v cene 8 EUR už v predaji!

Dôležité upozornenia! Vaša rezervácia je platná 3 DNI! Po tomto termíne budú nevyzdvihnuté vstupenky uvoľnené späť do predaja! 3 DNI pred akciou nie je možné vstupenky rezervovať prostredníctvom www.mskcentrum.sk V deň podujatia sa automaticky všetky rezervácie zrušia!