Dnes je 21.09.2017, meniny má Matúš.

Čas a miesto konania

16.11.2017
19:00

MsKC/Divadelná sála
SNP 119

MILO KRÁĽ BAND

Milo Kráľ, známa seriálová postava, populárny herec, muzikant, hudobný skladateľ, spevák a režisér dal v roku 2009 dohromady hudobnú formáciu Milo Kráľ Band. Reagoval tak na dopyt poslucháčov, ktorí si želali počuť skladby zo svojich obľúbených divadelných hier aj v klubovom prostredí. 

Líder kapely sa divadlu venuje nielen ako herec, ale aj autor hudby. Práve skladby, vytvorené pre rôzne divadelné predstavenia a následne upravené do rockovej podoby, tvoria repertoár sedemčlenného zoskupenia. Milova tvorba zahŕňa približne 15-ročné obdobie, počas ktorého napísal hudbu pre mnoho divadelných predstavení - Dušnosť, Horárka (horor v horárni), V melónovom cukre, Štúrovci a iné. O textovú stránku sa postarali Jožo Urban, Dodo Gombár, Jaro Mottl či Ľubomír Feldek, Charles Bukowski, Edmund Rostand a Jakub Nvota.

Radovan Bady Kráľ sa na pódiu venuje klávesom a spevu, Michal Kulich hrá na gitare, Adam Tojčík na saxofóne, Dušan Schudich na basgitare, Michal Dadík sadá za bicie a Milo Kráľ je predovšetkým spevák, ktorý občas zahrá aj na klávesy. Hlasovo ho dopĺňa aj jeho herecká kolegyňa Barbora Švidraňová. 

 

 

 

Dôležité upozornenia! Vaša rezervácia je platná 3 DNI! Po tomto termíne budú nevyzdvihnuté vstupenky uvoľnené späť do predaja! 3 DNI pred akciou nie je možné vstupenky rezervovať prostredníctvom www.mskcentrum.sk V deň podujatia sa automaticky všetky rezervácie zrušia!

Predaj vstupeniek

Mestská knižnica

Pon: 8,00 - 18,00
Uto: 8,00 - 18,00
Str: 8,00 - 15,00
Štv: 8,00 - 15,00
Pia: 8,00 - 16,00
Sob: zatvorené
Ned: zatvorené

Pokladňa MsKC

Pon: zatvorené
Uto: zatvorené
Str: 15,30 - 19,00
Štv: 15,30 - 19,00
Pia: 16,00 - 20,00
Sob,Ned: 1 hodinu pred každým premietaním kina alebo iným podujatím

Nájdete nás na Facebook-u