Robo Mikla po rokoch zahrá v Žiari!

Máme pre vás dobrú správu. Robo Mikla sa po svojich cestách po Amerike vrátil na chvíľu do Žiaru. Momentálne skúšajú a nacvičujú piesne spolu s Lenkou Libjakovou a gitaristom Ivanom Vnučkom, ktoré predstavia na spoločnom vystúpení už túto stredu 25. júla o 19.00 h na Námestí Matice slovenskej pred reštauráciou Patriot. Robo sa už na vystúpenie veľmi teší a netají sa tým, že mu je Lenkina tvorba veľmi blízka. Lenka sa predstaví nielen so svojimi skladbami, ale aj s americkými cover verziami  známych hitov v sprievode akustickej gitarky a bonga.  S aranžami piesní pomohol aj Robo Mikla, ktorý im vraj dodal americký smrad. Vstup na akciu je voľný, ale môžete muzikantov podporiť mincou do klobúka. :-)