Dnes je 23.09.2021, meniny má Zdenka.
TWENTYFIVE OLDIES: Spomienka na Jula

TWENTYFIVE OLDIES: Spomienka na Jula

Spomienková tancovačka na obľúbeného moderátora a DJa Jula Viršíka. Hrá D.J. PEPE

OLDIES TWENTYFIVE EXPRES PARTY sa vracia do nášho mesta tentokrát pod holé nebo a ako POCTA JULOVI! Vynikajúca zábava s DJom Pepem a najväčšími OLDIES hitmi všetkých čias. Samozrejme nebude chýbať profesionálne zvuková a svetelná technika, pivné sety na sedenie a stánky s občerstvením. Predpokladaný záver akcie o 02:00 h! 

Predpredaj vstupeniek:

Pondelok - Piatok od 08:00 - 15:00 h v Knižnici M. Chrásteka
Utorok - Piatok od 15:00 - 19:00 h v Pokladni MsKC, SNP 119

Dôležité upozornenia! Vaša rezervácia je platná 3 DNI! Po tomto termíne budú nevyzdvihnuté vstupenky uvoľnené späť do predaja! 3 DNI pred akciou nie je možné vstupenky rezervovať prostredníctvom www.mskcentrum.sk  V deň podujatia sa automaticky všetky rezervácie zrušia a uvoľnia do predaja.

Nájdete nás na Facebook-u