AKO VRÁTIŤ VSTUPENKY? !

AKO VRÁTIŤ VSTUPENKY? !

PENIAZE ZA ZRUŠENÉ PODUJATIA V r. 2020 VRACIAME UŽ LEN DO KONCA ROKA!

Podľa zákona č. 129/2020 Z. z., ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony v pôsobnosti Ministerstva kultúry Slovenskej republiky v súvislosti s ochorením COVID-19, máme povinnosť vrátiť vstupné do 13 mesiacov od neuskutočnenia podujatia.

My túto dobu predlžujeme do 31.12.2021. Po tomto termíne strácate nárok na vrátenie vstupného za uvedené podujatia.

AKO NA TO? 

Na email pokladnamskc@gmail.com nám zašlite kvalitnú (čitateľnú) fotografiu všetkých vašich vstupeniek, vaše celé meno a samozrejme IBAN číslo účtu. Vstupenky následne stornujeme a peniaze vám vrátime na váš účet!

INFO: 0915 727 065

POZOR - divadlo "Na koho to slovo padne" má stanovený náhradný termín na 8.11.2021 (v režime "Kompletne zaočkovaní"), v prípade záujmu o vrátenie vstupného postupujte rovnako, ale najneskôr do 31.10.2021

Partneri

atv.jpg
nemak_nove_logo.jpg
nasziarlogo.jpg
logo_mestske-noviny.jpg
logo_ziarnadhronom.svg
ziar24_sk.png