BEER FEST 2018

Festival piva, gulášu, dobrej zábavy a žiarskych rekordov otvorí svoje brány v sobotu 25. augusta 2018 od 12.00 do 21.00 h v Parku Š. Moysesa v Žiari nad Hronom. Pripravili sme pre vás desiatky značiek pív a stovky litrov gulášov, ktoré pre vás navarí 10 súťažných tímov. O zábavu sa postará country skupina Creedance revival z Bratislavy, rocková kapela Rock is back z Handlovej a nebudú chýbať ani tradičné zábavné pivné, jedácke a silácke Žiarske rekordy s moderátorom Jankom Kulichom.

PROGRAM:

12.00 h: ŽHAVENIE KOTLÍN
Zahájenie súťaže vo varení gulášu
13.00 - 16.00 h: Pacipacifik
Koncert populárnej country skupiny zo Zvolena.
16.00 h: KOŠTOVKA GULÁŠOV A VYHODNOTENIE SÚŤAŽE
Súťažné tímy: Tenisový tím TK MŠK, Autoškola LUTO, Poslanci, Slovalco, Banda Americano a priatelia, Partička žiarskych motorkárov, Svet zdravia, Rybári, Outsideri, Handlovskí vlci, ...
17.00 - 20.00 h: ROCK IS BACK
Najväčšie rockové hity v podaní obľúbenej skupiny z Handlovej

Svoje najlepšie pivá vám predstavia RODINNÉ PIVOVARY DAMIAN, BOVINEL, HOP GROUP, desiatky obľúbených značiek a pivných špeciálov, ale aj ORIGINÁL PIVO IRON MAIDEN a Anglicka.

Nebude chýbať ani nafukovacia šmýkala pre deti a špecialitka pre gurmánov - grilovanie pstruhov.

Vstupné na podujatie sú 2 Eurá. Deti do 120 cm majú vstup zdarma!