CITY FEST ZH 2023

Najväčšia a najobľúbenejšia hudobná udalosť žiarskeho regiónu CITY FEST ZH ohlasuje svoj 16. ročník nadupaným line upom plným hviezd!
Otvorenie brán festivalu: 12:00 h

PROGRAM:
14:00 h: RENÉ RENDY & CICO BAND
15:30 h: TINA & MOJA REČ
17:00 h: FRAGILE
18:30 h: DALIBOR JANDA & PROTOTYP
19:45 h: ZLATÝ KLINEC
20:00 h: BEST OF 90s THE SHOW
21:00 h: SITŇAN
22:00 h: HEĽENINE OČI
23:30 h: HORKÝŽE SLÍŽE
01:00 h: D.J. EKG
Zmena programu vyhradená!
Uvedené časy sú len orientačné!

HVIEZDY EURÓPSKYCH DISKOTÉK EXKLUZÍVNE LEN NA CITY FESTE ZH!
Joe Thompson (Down Low), Natasha Wright (ex La Bouche) a Ray Horton (original voice of Milli Vanilli).
Jedinečná show plná veľkých hitov deväťdesiatych rokov ako sú ... Be my lover, Girl you know it's true, Rhythm is a dancer, Where do you go, Johny B, Gangsta Paradise, Mr.Vain, Sweet Dreams, I like to move it move it v originálnom podaní hviezd európskych diskoték!

Samozrejmosťou festivalu sú samostatné pivné a gastro zóny, či zóna atrakcií pre najmenších.
Vstupné: 14 Eur v predpredaji a 16 Eur na mieste v deň akcie

VSTUPENKOVÁ AMNESTIA PRE "ŽIARČANOV"!
Nárok na 10 Eurovú vstupenku na CITY FEST ZH 2023 majú len Žiarčania s trvalým pobytom v našom meste po predložení dokladu pre overenie adresy. Pokiaľ ste majiteľom takejto vstupenky a nemáte trvalý pobyt v Žiari, ponúkame vám možnosť vymeniť si ju na našich predajných miestach v pokladni a v Knižnici M. Chrásteka za 14 Eurovú do piatku 4.8.2023
V prípade, že tak neurobíte a pri vstupe na festival so vstupenkou pre Žiarčana nebudete vedieť potvrdiť nárok na takúto zľavu, budeme nútení vám doúčtovať cenu vstupenky v sume 16 Eur (cena v deň konania akcie). Ďakujeme za pochopenie. Kúpou vstupenky podporujete Cityfestzh!
VSTUP ZDARMA: ZŤP, nevidiaci, vozíčkari, držitelia Zlatej a Striebornej Jánskeho plakety a deti do 120 cm v sprievode dospelej osoby so zakúpenou vstupenkou.

Predpredaj vstupeniek na predajných miestach MsKC v pokladni a v Knižnici M. Chrásteka a v sieti Ticketportal.sk

Dôležité upozornenia! Vaša rezervácia je platná 3 DNI! Po tomto termíne budú nevyzdvihnuté vstupenky uvoľnené späť do predaja! 3 DNI pred akciou nie je možné vstupenky rezervovať prostredníctvom www.mskcentrum.sk V deň podujatia sa automaticky všetky rezervácie zrušia!