Ivana Havranová - Veselé víly a trpaslíci

Ivana Havranová - Veselé víly a trpaslíci

Tíško, avšak veľmi veselo si nažívajú v každej záhrade. Drobné stvorenia s vláskami po zem. Noc prečkajú v postieľkach, ukrytých v kvetoch, kríkoch, deň pretancujú v zarosenej tráve. So slnkom si vymieňajú pozdravy, Mesiac stráži ich vílie, romantické sny. Také sú naše záhrady a lúky. Plné roztancovaných, drobnučkých víl. A čo takí trpaslíci? Nuž, bez nich by na lúkach nefungovalo celkom nič. Dokážu opraviť pokazené svetielka svätojánskej muške, napraviť zlomenú stonku púpavy... Sú veľkými priateľmi a ochrancami víl. V lete sa spolu veselia, v zime zase pochrapkávajú silným spánkom, aby ich na jar slniečko prebudilo a lúka, či záhrada opäť ožila veselým džavotom a tancom bytostí, ktoré uvidí iba kto veľmi chce!

Obálka Marenčin Media

Partneri

atv.jpg
nemak_nove_logo.jpg
nasziarlogo.jpg
logo_mestske-noviny.jpg
logo_ziarnadhronom.svg
ziar24_sk.png