Mária Hamzová - Obyčajné šťastie

Mária Hamzová - Obyčajné šťastie

Obyčajní ľudia majú často neobyčajné osudy. Ivona,Tomáš, Adrián, Linda, Terézia, Zuzana...Jednoduchí ľudia, a predsa hrdinovia. Prežívajú zradu, poníženie, bolesť, čelia klamstvám a intrigám.


V spleti svojich životných ciest hľadajú to isté - obyčajné šťastie.
Ich životné príbehy sú spojené s osudom Zity, poslušnej manželky a vzornej matky, ktorá netúži po inom, len byť opäť milovaná a šťastná. Keď ju priateľ opustí, dcéra zradí a syn nekompromisne odsúdi, nepochopená a zronená odchádza na samotu k tete Irme, aby na všetko zlé zabudla. Kým si lieči ubolenú dušu, odhaľuje tajomstvo starého domu a v poslednej
chvíli zabráni vražde nevinných detí...

obálka : Motýľ design, foto Kinga

Partneri

atv.jpg
nemak_nove_logo.jpg
nasziarlogo.jpg
logo_mestske-noviny.jpg
logo_ziarnadhronom.svg
ziar24_sk.png