Martin Kubuš - Ani ryba, ani rak

Martin Kubuš - Ani ryba, ani rak

Biznis celebritiek – predvádzanie vlastného nezáživného ega v knižných publikáciách

Ako vzniká kniha rozhovorov so známymi celebritami a celebritkami, ktoré v hojných počtoch zapĺňajú regály kníhkupectiev? Vydavatelia si od nich veľa sľubujú, na napísanie najímajú známych novinárov alebo zručných spisovateľov, no mnohé príbehy sú nezáživné a zbytočné, no najmä zle napísané. Nakoniec končia vo výpredaji za jedno euro. Život Jonatána v malomestskom prostredí v rozvrátenej rodine nemôže byť náplňou knižného trháka. Herec, známy zabávač a účastník tanečnej šou je gay. Novinárka chce postaviť úspech svojej knihy práve na inakosti. Nie je však jedinou supičkou, ktorá sa chce priživiť na pohasínajúcej hviezde, a tak sa dej skomplikuje.

Obálka : Peter Zentko

Partneri

atv.jpg
nemak_nove_logo.jpg
nasziarlogo.jpg
logo_mestske-noviny.jpg
logo_ziarnadhronom.svg
ziar24_sk.png