Michal Havran - Ruská špiónka

Michal Havran - Ruská špiónka

Vedenie ruskej tajnej služby sa rozhodne vyslať do USA výnimočne krásnu Rusku aby sa pod diplomatickým krytím dostala do blízkosti bývalého prezidenta Billa Clintona, povestného sukničkára. Má využiť jeho slabosť pre pekné ženy s jasnou úlohou: pokúsiť sa zistiť skutočné pohnútky americkej vlády voči novému a už silnému Rusku a prípadne aj smerovanie americkej politiky ovplyvniť. Ruskej službe pomôže aj politická náhoda. Po prezidentských voľbách v roku 2008 novozvolený prezident Barack Obama ponúkne vplyvné kreslo vedenia ministerstva zahraničných vecí Hillary Clintonovej, bývalej prvej dáme, manželke Billa Clintona. Ak sa ruská agentka dostane k niekdajšiemu šéfovi Bieleho domu, ten môže jej kráse podľahnúť a manželke navrhnúť aj „úpravu“ politiky voči Moskve...A tak jedného dňa po špeciálnej príprave v špionážnej centrále pristane na Kennedyho letisku v New Yorku lietadlo Aeroflotu a z neho na americkú pôdu vystúpi vybrúsený ruský klenot: vysoká, štíhla zlatoryšavá Oksana Kurčatovová, s rozmermi 90-60-90...

Obálka : Marenčin Media

Partneri

atv.jpg
nemak_nove_logo.jpg
nasziarlogo.jpg
logo_mestske-noviny.jpg
logo_ziarnadhronom.svg
ziar24_sk.png