PARTIČKA V ŽIARI!

PREBERÁME ZO ŽIAR 24:

Nóbl ples nahradí uvoľnenejší bál

Mestské kultúrne centrum pripravilo na tento, ale aj budúci rok niekoľko zaujímavých noviniek. Jednou z nich je aj zrušenie nablýskaného plesu, o ktorý už nebol taký záujem ako v minulosti a nahradili ho uvoľnenejším bálom, ktorý je prístupnejší všetkým Žiarčanom.

Toto nové podujatie, ktorého premiéru môžete zažiť aj vy, a to v piatok 18. januára budúceho roku od 19.00 hodiny v Estrádnej sále MskC, nesie názov Bál Žiarčanov. „Ples v drahých róbach za vysoké vstupné sme nahradili uvoľnenejším bálom,“ dopĺňa informáciu producent MsKC Janko Kulich a dodáva, že nebude núdza o zábavu a tanec. „Do tanca, pre ktorý sme vyhradili viac času, bude hrať živá hudba Black band Petra Apolena a diskoprodukcia.“

Prijateľnejšia cena

Keďže nejde o klasický ples, aj cena bude prijateľnejšia. Vstupné pre jednu osobu na ples bolo približne 33 eur, na Bál Žiarčanov to bude 25 eur. V cene je, samozrejme, zahrnuté občerstvenie, kvalitný program, tanec a zábava. Zmenené bude aj stolovanie, vybrať si môžete stôl so 4, 6 alebo 8 miestami.

Na bál s Danom Danglom

Celým novým a zábavnejším podujatím vás bude sprevádzať zabávaťDano Dangl, ktorý nepríde sám. „Okrem neho sa nám podarilo zohnať aj momentálne asi najpopulárnejších zabávačov z relácie Partička – Lukáša Latináka a Juraja Kemku,“ prezrádzaďalej Kulich a dopĺňa: „Sme naozaj radi, že súhlasili a prídu na náš bál.“ Tešiť sa na nich môžete po polnoci.

Samozrejme, všetci, ktorí sa na bál prídu zabaviť dostanú aj najesť, a to formou švédskych stolov. „Neprídete ani o populárnu tombolu s naozaj atraktívnymi cenami či iný zaujímavý sprievodný program,“ vysvetľuje ďalej producent MsKC.

Čo na seba?

Pokiaľ teda nepôjde o ples v róbach, určite si kladiete otázku, čo teda na seba? „Vstup na akciu je v spoločenskom oblečení. Nikto sa nemusí pridŕžať striktných spoločenských pravidiel pri obliekaní,“ dodáva Kulich.

Vstupenky na bál si môžete kúpiť už od 12. novembra v pokladni MsKC, ale aj v novinovom stánku v budove „Bieleho“ domu či na stránke www.mskcentrum.sk.

„Do predaja však pôjde obmedzený počet vstupeniek, užv súčasnosti evidujeme prvé rezervácie a záujem divákov vzhľadom na atraktívnych hostí,“ uzatvára producent MsKC Janko Kulich. Okrem toho si už môžete kúpiť aj vstupenky na Fašiangovú a Skoromájovú veselicu.