PREDPREDAJE SPUSTENÉ!

Predpredaje vstupeniek na TOP podujatia roka 2019 sú opäť spustené aj prostredníctvom on line rezervačného systému na www.mskcentrum.sk a na predajných miestach v pokladni MsKC a v Knižnici M. Chrásteka!

TOP AKCIE 2019 V PREDPREDAJI ...

19.02. Odchody vlakov: Divadelná komédia v podaní manželov Adely a Viktora Vinczeovcov.

05.03. Fašiangová veselica s Duo Jamaha: Hviezda TV Šláger prvýkrát v Žiari. Moderuje Peter Paulík.

22.03. Fragile Queen: Špeciálny koncert skupiny Fragile so skupinou a legendárnymi hitmi QUEENu.

15.03. SLOVENSKÉ NÁRODNÉ DIVADLO: ILÚZIE
Súčasná hra ruského autora o (ne)naplnených láskach na púti do večnosti v podaní najstaršej hereckej generácie SND. Hrajú: Emília Vášáryová, Zuzana Kocúriková, Božidara Turzonovová, Martin Huba a Dušan Jamrich

26.04. Miro Jaroš Ťuki tour 3.: Najúspešnejšia detská hviezda sa vracia do Žiaru s novým programom.

30.04. Skoromájová Twenty five Expres party: Julo Viršík a najväčšia veselica v meste.

09.05. Radošinské naivné divadlo a SĽUK: Malý veľký muž, muzikálový príbeh
zo života Milana Rastislava Štefánika

a v júni sa k nám vráti aj legendárna LÚČNICA (predpredaj už čoskoro)!