Tomáš Čechtický - Nečekaná úmrtí zapsaná do dějin

Tomáš Čechtický - Nečekaná úmrtí zapsaná do dějin

Muzikant Karel Zich, herec Ivan Luťanský, hokejový reprezentant Luděk Čajka, politik Alois Rašín nebo svatá Ludmila. Osudy hrdinů nejrůznějších historických ér a oblastí lidské činnosti, které do šestadvaceti poutavých příběhů zpracoval zkušený publicista Tomáš Čechtický, spojuje temný moment smrti: zemřeli předčasně, za dramatických a často nevyjasněných okolností, mnohdy z vlastní vůle. Výběr nabízí neotřelý pohled na slavné a ve svých oborech úspěšné osobnosti. Publikace volně navazuje na čtenáři vyhledávanou knihu Předčasná úmrtí zapsaná do dějin a přinese poučení všem, jež zajímají české dějiny v nejširším kontextu. 
Luděk Čajka 
Karel Hašler 
Svatý Václav 
Vladimír Boudník 
Jana Rybářová 
Rudolf Popler 
Vilém Heckel 
Svatá Ludmila 
Ivan Luťanský 
Maxmilián I. Mexický 
Vlastimil Moravec 
Vilém Mrštík 
Karel Koželuh 
Jiří Šlitr 
Svatý Jan Nepomucký 
Anna Letenská 
Kryštof Alois Lautner 
Jiří Kristián kníže Lobkowicz 
Alois Rašín 
Jan Perner 
Erik Jan Hanussen 
Jakub Šimon Jan Ryba 
Oskar Hekš 
Karel Zich 
Václav III. 
Konstantin Biebl

Obálka : Nikola Hylmarová

Partneri

atv.jpg
nemak_nove_logo.jpg
nasziarlogo.jpg
logo_mestske-noviny.jpg
logo_ziarnadhronom.svg
ziar24_sk.png