Dnes je 08.04.2020, meniny má Albert.

Žiarsky ples športovcov 2020

“ Srdečne Vás pozývame na 1. ročník Žiarskeho Plesu Športovcov, ktorý sa uskutoční v sobotu 22.2.2020. 
Programom Vás bude sprevádzať moderátor Pinďo, zaspieva Československá superstar Terezka Mašková, zatancujú sexy tanečníčky z Deam Exclusive show a takisto úspešný žiarsky tanečník Jarko Oboňa s partnerkou. 
Do tanca Vám zahrá hudobná skupina Baróni a po bohatej tombole to odpáli DJ Cooper. 
Ani hladní a smädní neostanete. V cene lístka je zahrnutý prípitok, švédske stoly a polnočné občerstvenie. K dispozícii bude samozrejme aj bar.
Tešíme sa na Vašu účasť. “

Dôležité upozornenia! Vaša rezervácia je platná 3 DNI! Po tomto termíne budú nevyzdvihnuté vstupenky uvoľnené späť do predaja! 3 DNI pred akciou nie je možné vstupenky rezervovať prostredníctvom www.mskcentrum.sk  V deň podujatia sa automaticky všetky rezervácie zrušia!  

Predaj vstupeniek

Peniaze za vstupenky vraciame NA ÚČET!

AKO NA TO?
Na email pokladna@mskcentrum.sk nám zašlite kvalitnú (čitateľnú) fotografiu vašich vstupeniek, vaše celé meno a samozrejme IBAN číslo účtu. Vstupenky následne stornujeme a peniaze vám vrátime na váš účet!

Nájdete nás na Facebook-u