Dnes je 26.03.2017, meniny má Emanuel.

Detský kútik Hopa hopa

SNP 119, 965 01 Žiar nad Hronom. Pozri virtuálnu prehliadku na pravej lište okno č.3 TU.

Prevádzkové hodiny: Po-Pi: 9:00 - 19:00

Aktuálne informácie o dielničkách a fotky nájdete na našej FB stránke TU.

Cez víkendy je možné objednať si detský kútik na súkromné rodinné oslavy. 15€/1hod.                                               Prenájom detského kútika u p. Čerťaskej: 0915 431 362

Stručný popis: Detský kútik slúži na aktívny oddych, ale aj na organizovanie tvorivých dielní, a podporuje rozvíjanie schopností detí.

INFO PRE RODIČOV: Keďže priestor detského kútika slúži k aktívnemu pohybu, je vhodné aby deti boli primerane oblečené a obuté, t.j. pančušky, tepláky, protišmykové ponožky alebo ľahká domáca obuv bez kovových častí.

Vstup do detského kútika pre dospelé osoby je povolený z hygienických dôvodov výhradne v papučiach alebo návlekoch, ktoré si možno zakúpiť priamo v kútiku za 0,50€.

V LETNÝCH MESIACOCH JE POTREBNÉ, ABY MALI DETI NA NOHÁCH PONOŽKY!!!

Všeobecné informácie:
V S T U P N É: 1,20 € / 1 hod. alebo 1 €/ 1 hod. s Kartou Žiarčana