Vianočné trhy na Námestí MS

Vianočnú atmosféru v našom meste dotvárajú aj trhy na Námestí Matice slovenskej. Tie tohtoročné potrvajú od 11. do 22. decembra.

Vianočné trhy organizuje mesto Žiar nad Hronom v dňoch od 11. do 22. decembra v čase od 10.00 do 18.00 hodiny na Námestí Matice slovenskej. Stánky s občerstvením budú otvorené od 10.00 až do 20.00 hodiny. Predaj občerstvenia bude zabezpečený aj počas príchodu Mikuláša podvečer 5. decembra.

Počas Vianočných trhov budú na námestí stánky s občerstvením, kde nájdete varené víno, punč, medovinu, chlieb s cibuľou i poplamúchy pečené priamo v peci. Okrem toho budú aj stánky s medovníkmi, vianočné perníky, výrobky z dreva, detské hračky, čiapky, papučky pre deti, darčekové predmety a vianočné ozdoby, vence, háčkované ozdoby, vianočný tovar, ručné pletené práce, údené výrobky z mäsa (klobásy či slanina), vianočné vence, detské sukničky či kozmetika.

Rovnako ako minulý rok, aj tento rok bude varenie kapustnice, a to 20. decembra od 12.00 hodiny na žiarskom námestí.