14.12.2017 - 29.1.2018: Remeslo a umenie z Hodruše

Súkromná stredná umelecká škola v Hodruši Hámroch Vás srdečne pozýva na výstavu umeleckých výrobkov a študentských prác pod názvom Remeslo a umenie z Hodruše. Predmetom výstavy sú diela žiakov z odborov: Zlatníctvo a strieborníctvo, Umelecké zámočníctvo a kováčstvo i Plošné a plastické rytie kovov. Študentské práce môžete vidieť aj z odboru: Propagačná grafika, Fotografický dizajn, Propagačné výtvarníctvo.

Výstava sa uskutoční v Mestskom kultúrnom centre v Žiari nad Hronom od 14.12.2017 do 29.1.2018 Príďte si pozrieť netradičné šperky, kované výrobky a rytecké práce. Príďte sa ponoriť do sveta remesla, ručnej práce, výtvarných či grafických techník a pestrých tém zo života zachytených v zlate, striebre, v kove a na plátne. Príďte si vychutnať rôznorodé múzy umeleckého sveta.
Tešíme sa na Vašu návštevu!