5.6.-4.9.2020 Z. Zúbriková: Nostalgia okom

Pozývame vás na autorskú výstavu fotografií Zuzany Zúbrikovej \"Nostalgia okom\".

Pre niekoho sa viaže na miesto, pre iného na vec. Môže to byť scenéria,
myšlienka či emócia... Má mnoho podôb, ale meno len jedno - nostalgia.

Výstava sa uskutoční v termínoch 5.6.-4.9.2020 vo Výstavnej sále MsKC v Žiari nad Hronom.
Vstup zdarma! Informácie: Mgr. Jela Šuleková, 0903149578, www.mskcentrum.sk

O AUTORKE ...

Narodila som sa v Žiari nad Hronom pred 31 rokmi a doposiaľ som verná rodnému mestu, v ktorom žijem a tvorím. Fotografovať som začala  po narodení mojich dvoch detí, aktívne od založenia vlastného blogu. Jeho písaniu som sa venovala v rokoch  2014 – 2018 a bol nominovaný aj na ocenenie.

V roku 2017 som absolvovala certifikovaný fotografický kurz akreditovaný Ministerstvom školstva Slovenskej republiky. V súčasnosti študujem mediálnu komunikáciu na Paneurópskej vysokej škole v Bratislave.

Venujem sa predovšetkým portrétnej a produktovej fotografii, foteniu módnych editoriálov, ale aj fotoreportáži a rodinných udalostí, ako sú svadby.

Na výstave,  ktorú máte možnosť vidieť,   prezentujem  sumár fotografií od roku 2017. Vtedy vznikol najstarší výstavný súbor, nafotený v budove bývalej prevádzky Kysličnikáreň v Závode SNP. Najnovší súbor bol nafotený v januári tohto roku v zrenovovaných priestoroch kaštieľa.

Zuzana Zúbriková