AKÁ BUDE JESEŇ? KULTÚRNA!

Jesenná sezóna s Mestským kultúrnym centrom bude opäť plná zaujímavých kultúrnych a hudobných podujatí. Vstupenky na ne si záujemcovia budú môcť už onedlho kúpiť aj na novom predajnom mieste v centre mesta.

Lístky na kultúrne, spoločenské a hudobné podujatia bolo v Žiari doposiaľ možné kúpiť len v priestoroch Mestského kultúrneho centre. Nové céčko sa však Žiarčanom snaží okrem programu priblížiť aj službami. Lístky na koncerty či predstavenia už onedlho zakúpite aj priamo na námestí v novinovom stánku v prízemí „Bieleho domu". No a aká bude jeseň s „Céčkom"? V predpredaji si už teraz môžete kúpiť vstupenky na koncert žiarskej hudobnej skupiny Banda Americano, ktorú ešte s pôvodným repertoárom piesní dlhé roky poznáte ako skupinu Pedál. Títo žiarski hudobníci sa s jazzovou legendou Petrom Lipom predstavia v spoločnom programe. Ďalšou hudobnou lahôdkou, na ktorú si môžete zabezpečiť lístky už dnes, je Sitňan fest so skupinou Iné kafe. Do nášho mesta tiež pricestuje Miroslav Donutil, ktorý vystúpi so svojim novým programom. Čerešničkou na torte bude v závere roka koncert Lucie Bílej s názvom Bíle Vánoce. Drobná speváčka s obrovským hlasom vystúpi v sprievode orchestra Petra Malaska a speváckym zborom.
Lístky na tieto, no aj iné podujatia si môžete rezervovať aj prostredníctvom web stránky www.mskcentrum.sk . Tam tiež získate všetky potrebné informácie k plánovaným podujatiam.
Nového céčko okrem iného myslí aj na bezpečnosť a minimalizovanie rizika falšovania vstupeniek. Novinkou sú teda aj lístky s ochrannou známkou. /JF/

Zdroj: www.tvziar.tv