Alexandra Bracken - Cestovateľ

Alexandra Bracken - Cestovateľ

Počas jednej zničujúcej noci stratí fenomenálna husľová virtuózka Etta Spencer všetko, čo pozná a miluje. Keď ju cudzinec s nebezpečnými úmyslami sotí do neznámeho sveta, Etta si je istá len jednou vecou: precestovala nielen míle, ale až roky ďaleko od svojho domova. Navyše jej rodina, o ktorej existencii až doteraz ani netušila, jej odkázala dedičstvo.


Nicholas Carter je spokojný so svojím životom pri mori a ďaleko od mocnej rodiny Ironwoodových. S príchodom neobyčajnej cestovateľky na jeho loď sa však začína jeho životom prepletať aj neodbytná príťažlivosť minulosti, ktorej nemôže utiecť a vynárajú sa putá rodiny, z ktorých sa nedokáže len tak dostať.

Rodina Ironwoodových v tom istom čase pátra po ukradnutom predmete neopísateľnej hodnoty. Sú presvedčení, že nájsť ho vie iba Nicholasova cestovateľka, Etta. Aby ju ochránil, musí sa Nick uistiť, že im Etta tento vytúžený predmet vráti, a to bez ohľadu na to, či to ona sama chce alebo nie.

Nicholas sa spolu s Ettou vydáva na veľmi nebezpečnú cestu loďou naprieč storočiami a kontinentmi, hľadajúc znamenia, ktoré po sebe zanechal iný cestovateľ pri pokuse skryť vzácny predmet pred rodinou Ironwoodových. S každým ďalším krokom, ktorým sa Etta s Nicholasom približujú k odhaleniu pravdy a smrteľne nebezpečnej hry Ironwoodových, sa zákerné sily snažia rozdeliť ich a navždy Ette zahatať cestu späť domov.

Obálka : Irene Suchocki/ Trevillion images

Partneri

atv.jpg
nemak_nove_logo.jpg
nasziarlogo.jpg
logo_mestske-noviny.jpg
logo_ziarnadhronom.svg
ziar24_sk.png