Bál Žiarčanov je vypredaný, pridávame ďalšie miesta!

Producent MsKC dnes s úsmevom konštatoval, že všetky lístky na Bál Žiarčanov sú vypredané. Ako prejav vďaky sa však vedenie rozhodlo ešte pár stolov pridať. „Po minulých rokoch, kedy bol zaznamenaný značný nezáujem verejnosti o Žiarsky ples, je pre nás vypredaná Estrádna sála skutočne veľkou odmenou za prácu, ktorú robíme. Väčšiu spätnú väzbu nám ľudia dať nemohli," netají spokojnosť riaditeľka žiarskeho kultúrneho stánku - Michaela Pribilincová. „Chcelo to jednoznačne zmenu. Nájsť ten stred. Nebolo jednoduché vyprofilovať druh zábavy, o ktorý by mali Žiarčania záujem. Nám sa to v tomto prípade podarilo a som tomu skutočne rád," vysvetľuje producent Janko Kulich.

Pre pripomenutie, Bál Žiarčanov je príjemný spoločenský večer kabaretného štýlu pri živej hudbe. Teda žiadne večerné róby a prísny protokol. Len elegantné spoločenské oblečenie, pár priateľov pri stole a chuť odreagovať sa. V piatok 18-teho januára budú hostí baviť tí najlepší z najlepších. Zahrá Black band Petra Apolena, no a pozvanie prijali aj najpopulárnejší herci z relácie Partička. Vystúpia Lukáš Latinák, Juraj Kemka a Dano Dangl, ktorý bude navyše prítomných celým večerom aj sprevádzať. No a ako nám pošepkal producent MsKC, je to jedinečná príležitosť nechať sa nimi naživo zabávať. Tak skoro totiž Partička do nášho mesta nepríde. Pár absolútne posledných lístkov tu pre vás ešte máme. O vrcholiacich prípravách na Bál Žiarčanov vás budeme priebežne informovať.