BEER BIKE exkluzívne na SEPTEMBEER FESTE

To musíte zažiť! NOVÝ PROJEKT MsKC!

Pripravujeme pre vás žiarsky festival piva a pivkárov SEPTEMBEER FEST! 6 značiek piva, české aj slovenské, pivné súťaže a najväčšie rockové hity v podaní obľúbenej skupiny Rock is Back. To všetko a ešte omnoho viac vás bude čakať piatok 13teho septembra od 15.00 h na Námestí Matice slovenskej.

Jedinečný BEER BIKE exkluzívne na SEPTEMBEER FESTE V ŽIARI!

Na pivo do krčmy? Zavolajte kamošov radšej na bicykel!
Bicyklujte sa v centre mesta s pivkom v ruke. Len v Žiari nad Hronom a len na SeptemBeer feste!

Beer bike bude premávať v centre mesta Žiar nad Hronom exkluzívne počas festivalu SeptemBEER fest 13. 9. od 15.00 do 22.00 h

Dĺžka jednej jazdy bude 30 min., počas ktorej si môžete dať toľko pív koľko vypijete.

Čo je vlastne BEER BIKE?

Jedinečná pivkárska atrakcia, ktorá sa teší veľkej popularite na celom svete a teraz ju budete môcť vyskúšať na vlastnej koži.

Je to stroj, ktorý bol vynájdený pre zábavu: bicyklovať a dať si pivo naraz.
Odvezie naraz 10 ľudí, z toho 8 ľudí je aktívnym členom bicyklovej jazdy, a 2 sedadlá sú dostupné pre tých lenivších. Dvojčlenný personál: 1. šofér, kto riadi bicykel, zodpovedá tiež za hudbu a trasu, a v neposlednom rade dodržiava 6 km/h rýchlosť, aby pivári nespadli v zákrute 2. barman, ktorý čapuje studené pivo a zabezpečuje dobrú náladu.

Slovenský Beer bike menom PIVKO je vyrobený z tvrdého dreva s masívnymi pedálmi a dlhým pultom, kam sa pivo môže položiť. Vďaka osvetleniu pultu sa jazda na pivnom bicykli neskončí ani po západe slnka.

Bližšie informácie o cene a predpredaji lístkov na Beer Bike už čoskoro na www.mskcentrum.sk