Dnes je 26.05.2020, meniny má Dušan.

BEER FEST 2019

Žiarsky festival piva, gulášu a dobrej muziky je po roku opäť tu! Nenechajte si ujsť tradičné obľúbené podujatie spojené so súťažou vo varení gulášu. Variť ho pre vás budú tímy: Mesto Žiar nad Hronom, Mesto Svitavy, Žiarski poslanci, Autoškola Luto, Nemocnica, Slovalco, Plzenská, Mendosino, Handlovskí vlci, Sitňan, Rybári, Tubapack, Kinka salón, Gymnázium ZH

Čakajú na vás pivné špeciály z domácich remeselných pivovarov, desiatky obľúbených pív, grilovanie pstruhov, nafukovacia šmýkala pre deti a zábavné pivné súťaže s moderátorom
Radom Černákom. Do spevu i tancu zahrá vynikajúca country skupina Country limit club z Prievidze a obľúbený Rádius.

Program:

10:00 h: ŽHAVENIE KOTLÍN, začiatok súťaže vo varení gulášu

11:00 - 14:00 h: COUNTRY LIMIT CLUB, vystúpenia country skupiny

14:00 h: KOŠTOVKA GULÁŠOV, vyhodnotenie súťaže vo varení gulášu

15:00 - 20:00 h: RÁDIUS, vystúpenia obľúbenej skupiny

 

Zmena programu vyhradená. Uvedené časy sú len orientačné.

Vstupné na podujatie sú 2 Eurá. Deti do 120 cm majú vstup zdarma!

Predaj vstupeniek

Peniaze za vstupenky vraciame NA ÚČET!

AKO NA TO?
Na email pokladna@mskcentrum.sk nám zašlite kvalitnú (čitateľnú) fotografiu vašich vstupeniek, vaše celé meno a samozrejme IBAN číslo účtu. Vstupenky následne stornujeme a peniaze vám vrátime na váš účet!

Nájdete nás na Facebook-u