Dnes je 29.09.2020, meniny má Michal/Michaela.
DIVADLO: Na koho to slovo padne

Čas a miesto konania

12.10.2020
19:00

MsKC/Hlavná sála
SNP 119, Žiar nad Hronom

DIVADLO: Na koho to slovo padne

ZMENA TERMÍNU!

Na koho to slovo padne už má nový termín konania, a to 12. 10. 2020. Zakúpené lístky ostávajú v platnosti. V prípade, že vám náhradný termín nevyhovuje, môže požiadať o vrátenie vstupného do 24. 7. 2020, a to buď osobne v pokladni Mestského kultúrneho centra (streda – piatok: 15:00 – 19.30 alebo v sobotu a v nedeľu jednu hodinu pred každým podujatím), alebo e-mailom na adresu pokladnamskc@gmail.com V tomto prípade je potrebné odfotiť vstupenku a poslať ju na mail spolu s číslom účtu vo forme IBAN. Ďakujeme za porozumenie a trpezlivosť.  

Groteskný príbeh piatich indivíduí uzavretých v jednej miestnosti, v spoločnosti jedného revolvera s hviezdnym obsadením opäť po tretíkrát v Žiari! 

Jedna z najúspešnejších slovenských divadelných hier postavená na pätici oduševnených výkonov prichádza na naše pódium! Lukáš Latinák, Juraj Kemka, Marián Miezga, Róbert Jakab a Vladimír Kobielsky sa predstavia v grotesknom príbehu piatich indivíduí uzavretých v jednej miestnosti v spoločnosti jedného revolvera. Kto ho má, ten má moc. Avšak každý má o nej svoju vlastnú predstavu. Predstavenie, ktoré sa môže pýšiť cenou DOSKY ako Objav sezóny, vypáli jeden gag za druhým, až kým nepadneme od smiechu.

Inscenácia Na koho to slovo padne pôvodne vznikla ako ročníková práca na Vysokej škole múzických umení pred viac ako dvadsiatimi rokmi. Naštudovali ju piati mladí herci Latinák, Kemka, Miezga, Jakab a Kobielsky v réžii Petra Mankoveckého. Dramaturgiu vytvoril Peter Pavlac, autorom pôvodnej hry je maďarský spisovateľ, dramaturg a dramatik Gábor Görgey. Neskôr si ju pod krídla vzalo Divadlo Astorka Korzo´90. Za dve desaťročia precestovala inscenácia svet a s úspechom ju uviedli v USA, Austrálii, Srbsku, Maďarsku či vo Francúzsku. 

 

Dôležité upozornenia! Vaša rezervácia je platná 3 DNI! Po tomto termíne budú nevyzdvihnuté vstupenky uvoľnené späť do predaja! 3 DNI pred akciou nie je možné vstupenky rezervovať prostredníctvom www.mskcentrum.sk  V deň podujatia sa automaticky všetky rezervácie zrušia!  

Pokladňa Mestského kultúrneho centra

Pon - Uto: Zatvorené
Str - Pia: 15,00 - 19,30 h
Sob - Ned: 1 h pred každým premietaním/podujatím

Mestská knižnica

zatvorená do konca augusta 2020

Nájdete nás na Facebook-u