Dnes je 25.01.2020, meniny má Gejza.

Divadlo pri kolkárni: Perina

Kde bolo, tam bolo, v jednom meste, v jednej detskej izbičke bývala jedna perina. Samozrejme nežila tam sama. Každý večer zakrývala školáčku Aničku, ktorá oddychovala po náročnom dni. A tak šiel deň za dňom, noc za nocou. Vždy keď sa ráno Anička vybrala do školy, Perina v detskej izbičke osamela. Niekedy sa pozerala von oknom čo robia ľudia vonku. Až prišiel deň, kedy sa začala nudiť. A práve v tento deň sa rozhodla, že vyrazí do sveta, aby zažila dobrodružstvo. A tu...sa začína náš príbeh.

Dôležité upozornenia! Vaša rezervácia je platná 3 DNI! Po tomto termíne budú nevyzdvihnuté vstupenky uvoľnené späť do predaja! 3 DNI pred akciou nie je možné vstupenky rezervovať prostredníctvom www.mskcentrum.sk V deň podujatia sa automaticky všetky rezervácie zrušia!

Predaj vstupeniek

PREDPREDAJ VSTUPENIEK V DECEMBRI
LEN V INFORMAČNOM CENTRE v MsKC!

Pon: zatvorená
Uto - Pia: 11,00 - 19,00
Sob - Ned: 1 hodinu pred premietaním kina

PREDPREDAJ VSTUPENIEK DO 20.12.!