DONUTIL DONÚTIL ŽIAR K SMIECHU!

V piatok 23. novembra sme v MsKC mali vzácnu návštevu. Po štyroch rokoch k nám opäť zavítala jedna z najväčších českých hereckých hviezd - Miroslav Donutil so svojou ona man show. V Žiari to bolo už jeho tretie vystúpenie a bolo vidieť, že je mu u nás dobre. Divadelná sála praskala vo švíkoch a tak o výbuchy smiechu pri hercových historkách, či vtipoch nebola núdza. Donutil zaspieval aj niekoľko svojich piesní, ktoré divákov príjemne prekvapili, keďže o tejto polohe herca málokto vie. Každý, kto predstavenie navštívil odchádzal spokojný. Nielenže program trval takmer dve hodiny, ale v prestávke mohol každý divák získať podpis a stretnúť sa s touto hereckou hviezdou v zákulisí. No a na záver nesmel chýbať ani autogram do Siene slávy v MsKC, ktorú sme v MsKC vybudovali v technickom výťahu. :-)