Elizabeth Viera Talbotová - Prekvapení láskou

Elizabeth Viera Talbotová - Prekvapení láskou

Kedy vás naposledy niekto prekvapil láskyplným prejavom? Možno sa vaše dieťa cestou do školy otočilo a zakývalo vám. Alebo vám manžel nečakane priniesol kvety. Alebo ste dostali od rodičov poukaz na dovolenku – len tak, z ničoho nič.

V tejto útlej knižke je opísaný príbeh nášho Stvoriteľa a Spasiteľa. Nájdete v ňom najväčšie „prekvapenie lásky“ všetkých čias. Prekvapilo Adama a Evu. Prekvapilo ľstivého hada. Takisto cudzoložnicu z evanjelií. Ale aj Kristových učeníkov, a dokonca tiež anjelov na nebesiach. A napokon neustále prekvapuje aj nás.

Či už ste tento príbeh niekedy počuli, alebo ho budete počuť prvý raz, jedno viem určite: keď si prečítate o neočakávanej záchrane Božích detí, budete udivení Božou láskou – Jeho vášňou k vlastným deťom. Budete prekvapení láskou.

Partneri

atv.jpg
nemak_nove_logo.jpg
nasziarlogo.jpg
logo_mestske-noviny.jpg
logo_ziarnadhronom.svg
ziar24_sk.png