Eva Hrášková, Kristína Ježovičová - Sestra

Eva Hrášková, Kristína Ježovičová - Sestra

Krvavé Šenky sú tentoraz naozaj krvavé

Na mieste opradenom krvavými historkami nájdu mŕtvolu mladej ženy. Rebeka Zimová ani po piatich rokoch neprestáva hľadať vraha svojej sestry, hoci polícia prípad odložila do zabudnutia. Ako smrť jej dvojčaťa súvisí s Krvavými Šenkmi a prečo prípad drží pevne v rukách mladý vyšetrovateľ?

Cez všetky staré, vyriešené aj nevyriešené prípady, vďaka pôvodným obyvateľom a médiám, hľadá pravdu... Rebekino vyšetrovanie „starej zložky" podráždilo nielen jej okolie... Za takmer rovnakých okolností umiera ďalšia žena.

Obálka : Motýľ design, foto Nadya Korobková

Partneri

atv.jpg
nemak_nove_logo.jpg
nasziarlogo.jpg
logo_mestske-noviny.jpg
logo_ziarnadhronom.svg
ziar24_sk.png