AK Vám nebudú doručené online vstupenky na email hneď po úhrade, napíšte nám na pokladnamskc@gmail.com, inak budú Vaše miesta/lístky predané inému zákazníkovi.
Pre zvýšený záujem o vstupenky na Cityfest, bude POKLADŇA MsKC v termíne 4. - 7.8. otvorená v čase 15:00-19:00 hod.
Otváracie hodiny Mestského kultúrneho centra v mesiacoch JÚL a AUGUST:
pon - uto ZATVORENÉ
str - pia 14:00-19:00 hod.
sob - ned 1 hod. pred a počas premietania kina
Harriet Griffey - Chcem nájsť pokoj

Cítite sa vystresovaní? Preťažení? Trpíte úzkosťou? Upokojte sa!
Ľudia sa čoraz väčšmi usilujú byť aktívni 24 hodín denne a 7 dní v týždni, často si však nenájdu chvíľu na utíšenie. Kniha Chcem nájsť pokoj vám poradí, ako si môžete vyhradiť čas na oddych a vymaniť sa z každodenného kolotoča.
Ak budete žiť v prítomnosti a všímavejšie, výrazne sa to prejaví na vašom zdraví, vzťahoch i spôsobe, akým pristupujete k životu a práci. Ak pochopíte, že ľudské telo je schopné zmierniť tempo a upokojiť sa, a budete to aj prakticky využívať, pocítite zásadný rozdiel.
Malé kroky vedú k veľkým zmenám.
V knihe Chcem nájsť pokoj nájdete inovatívne a praktické riešenia týkajúce sa spojenia medzi telom a mysľou, dychových metód aj jednoduchých vizualizačných a meditačných praktík. Dozviete sa v nej, ako vniesť pokoj do školských, pracovných a osobných vzťahov, aby ste sa zbavili stresu, upriamili pozornosť na pozitívne zážitky a pri dosahovaní väčších úspechov vyvíjali menšie úsilie.




