Ivana Ondriová - Radio love

Ivana Ondriová - Radio love

„S prianiami, vyznaniami, prosbami, je to na vás. Som tu preto, aby som si vás vypočula. Vaša July z Radio Love."

Láskou skúšaná tridsiatnička July svoju prácu miluje. Moderátorka relácie Radio Love, úspešnej éterovky pre zamilovaných o zamilovaných, radí v partnerských vzťahoch a manželských strastiach i pri hľadaní šťastia. Za svojou prácou ale ukrýva presný opak - vlastný žiaľ a sklamanie.

Náhla zmena nastane, keď do relácie vstúpi on - miláčik žien, ozajstný Casanova a miestna mediálna hviezda - Andreas Benč. Naštvaná a pod tlakom vedenia pristúpi k vynoveniu relácie, aj keď na chlapov ako je Benč je doslova alergická.

Podarí sa im spoločnými silami navrátiť romantickej relácii jej niekdajší lesk?

Dokážu spolu pracovať aj napriek rozdielom?

A napokon... môže vzájomná nevraživosť prerásť aj v niečo iné?

Šialene komplikovaná July má pred sebou vzrušujúce situácie, ktoré jej vytrhnú pevnú pôdu spod nôh!

Obálka : Motýľ design

Partneri

atv.jpg
nemak_nove_logo.jpg
nasziarlogo.jpg
logo_mestske-noviny.jpg
logo_ziarnadhronom.svg
ziar24_sk.png