Jan Ellisonová - Malá nerozvážnosť

Jan Ellisonová - Malá nerozvážnosť

 

Annie Blacková v devätnástich rokoch opúšťa Kaliforniu a skúša šťastie v Londýne, kde väčšinu času trávi v puboch a hľadá lásku na nesprávnych miestach. O dvadsať rokov ţije v San Franciscu a je z nej šťastne vydatá matka troch detí. V jedno ráno si nájde v schránke fotografiu, ktorá v nej prebudí staré spomienky. Opäť sa rozhodne navštíviť Londýn, ale po návrate sa jej manţelstvo začne otriasať v základoch, vytopí jej obchod a jej syn sa vyberie na nočnú jazdu, ktorá ho takmer stojí ţivot. Annie sa pokúša zachrániť rodinu a pritom rozpriada tajomstvá svojho ľahko-myseľného správania počas pobytu v Európe.
Obálka : Deirdre Wait, foto Getty images/Thinkstock

 

Partneri

atv.jpg
nemak_nove_logo.jpg
nasziarlogo.jpg
logo_mestske-noviny.jpg
logo_ziarnadhronom.svg
ziar24_sk.png