Jana Kucbeľová, Peter Brenkus - Odetí do krásy

Jana Kucbeľová, Peter Brenkus - Odetí do krásy

Obdivujte spolu s nami bohatstvo slovenských ľudových krojov zo zbierky Jany Kucbeľovej, ako ich nosili naši predkovia od Záhoria až po Spiš. Ich nevídanú a neopakovateľnú krásu a rozmanitosť vám predstaví táto jedinečná kniha, ktorá si zaslúži čestné miesto v každej rodinnej knižnici, aby nám pripomínala dedičstvo našich predkov, najmä ich tvorivosť, zmysel pre krásu a estetiku v odievaní. 

 • KYSUCE 
 • ŽILINSKÁ OBLASŤ 
 • POVAŽIE 
 • LIPTOV
 • SPIŠ 
 • ŠARIŠ 
 • PODJAVORINSKÁ OBLASŤ 
 • PONITRIE 
 • POHRONIE 
 • HOREHRONIE 
 • ZÁHORIE 
 • TRNAVSKÁ OBLASŤ 
 • MALOKARPATSKÁ OBLASŤ 
 • TEKOV 
 • PODPOĽANIE 
 • HONT 
 • NOVOHRAD 
 • GEMER – MALOHONT

Partneri

atv.jpg
nemak_nove_logo.jpg
nasziarlogo.jpg
logo_mestske-noviny.jpg
logo_ziarnadhronom.svg
ziar24_sk.png