Jessica Knol - Dievča, ktoré prežilo

Jessica Knol - Dievča, ktoré prežilo

Hlavná hrdinka Ani bola dievča, ktoré to malo naozaj ťažké v detstve. Žiadni kamoši, iba ponižovanie a nepríjemnosti medzi rovesníkmi. No teraz je všetko inak. Ani má užasnú robotu, glamurózne oblečenie a snúbenca, ktorého jej môže závidieť každá. Je na vlásku od perfektného života.


Niečo čo je zakopané v dávnej minulosti, niečo čo môže naznačiť, že Ani nie je až taká úžasná ako sa prezentuje. Naoko jednoduchý príbeh mladej tínedžerky naberá rýchle a temné obrátky. Niečo na nej je zúfalé a zlé. Keď Ani mala 14 rokov urobila niekoľko neprávnych rozhodnutí, no to čo sa stalo bolo otrasné a ona bola tesne pri tom. Mala s tým niečo spoločné alebo bola iba nevinnou obeťou?

Obálka : Motýľ design

Partneri

atv.jpg
nemak_nove_logo.jpg
nasziarlogo.jpg
logo_mestske-noviny.jpg
logo_ziarnadhronom.svg
ziar24_sk.png