Jill Mansellová - Srdcu nerozkážeš

Jill Mansellová - Srdcu nerozkážeš

Srdcu sa rozkázať nedá – jednoducho si niekoho vyberie a ľúbi...

Josh Strachan je očarený Sophie Wellsovou, ktorú stretne po návrate zo slnečnej
Kalifornie do rodného Cornwallu. Sophie je krásna, zábavná, má veľa priateľov a prácu fotografky očividne zbožňuje, hoci má niekoľko náročných klientov. Má však aj jeden problém – bráni sa láske. Joshovi povedala, že to nie je nič osobné, jednoducho na schôdzky s mužmi nechodieva. Dokonca ani jej bláznivá najlepšia priateľka Tula mu nevie či nechce povedať prečo. Josh je presvedčený, že Sophie k nemu niečo cíti, preto sa rozhodne zistiť, čo sa skrýva za jej odmietavým postojom.

Obálka : Siobhan Hooper

Partneri

atv.jpg
nemak_nove_logo.jpg
nasziarlogo.jpg
logo_mestske-noviny.jpg
logo_ziarnadhronom.svg
ziar24_sk.png