Karen Kingsburyová - Čas objať sa

Karen Kingsburyová - Čas objať sa

Príbeh nádeje, uzdravenia a naplneného života. Ich spoločný život bol sériou zázrakov. Môžu očakávať viac?

Po prekonaní manželskej krízy Ema a Martin Reynoldsovci prežívajú obdobie radosti a obnovy. Po rokoch prvýkrát nachádzajú čas, aby sa tešili zo života a aby sa spolu objali. A Martin miluje svoju prácu školského trénera… alebo aspoň miloval, kým ho stredoškolské politikárčenie neprinútilo uvažovať, či nie je čas vzdať to.
Počas zápasu s touto situáciou však svetom Reynoldsovcov zatrasie čosi oveľa zložitejšie. V dôsledku dopravnej nehody musia Ema a Martin čeliť budúcnosti, ktorú si nikdy nepredstavovali – a to všetko pre nepremyslené konanie jedného mladíka. Pri hľadaní odpustenia a dúfaní v zázrak si musia spomenúť na to, čo je najdôležitejšie – a za žiadnu cenu to neopustiť. Boh koná v ich živote čosi obrovské… a ich úlohou je držať sa ho a stáť jeden pri druhom.
Druhý príbeh z pera Karen Kingsburyovej hovorí o nezlomnosti lásky, o sile oddanosti a o úžasnej Božej vernosti.

 …pokračovanie knihy Čas tancovať

Partneri

atv.jpg
nemak_nove_logo.jpg
nasziarlogo.jpg
logo_mestske-noviny.jpg
logo_ziarnadhronom.svg
ziar24_sk.png