Katarína Páleniková - Kúzlo osudu

Katarína Páleniková - Kúzlo osudu

Keď mladej študentke Veronike skríži cestu bohatý a okúzľujúci Dominik, ešte netuší, ako sa jej život v priebehu nasledujúcich mesiacov otočí hore nohami. Mihnutím oka sa z nej stane slobodná mamička bez lásky aj bez peňazí.

Život je však nevyspytateľný a hoci si svoj príbeh píšeme sami, často nás dôsledky našich rozhodnutí dokážu poriadne prekvapiť. To je kúzlo osudu. V skutočnosti totiž nikdy nevieme, na aké križovatky nás zavedie a čo pre nás bude naša voľba znamenať. A tak aj Veronika dostáva od osudu ďalšiu šancu na lásku a šťastný život po boku nového muža. Dokáže však zabudnúť na Dominika? A bude on schopný zahodiť za hlavu všetko, čo k nej cítil? Ako sa vyrovná s vedomím, že sa možno zriekol vlastného dieťaťa?

Obálka : Motýľ design, foto Syda productions/shutterstock.com

Partneri

atv.jpg
nemak_nove_logo.jpg
nasziarlogo.jpg
logo_mestske-noviny.jpg
logo_ziarnadhronom.svg
ziar24_sk.png