KREATÍVNE BUBNOVANIE EXKLUZÍVNE V ŽIARI!

Už tento štvrtok, teda 24. januára o 16-tej hodine, sa v Kinosále MsKC uskutoční 60-minútový workshop kreatívneho bubnovania. Pozor, nejde o žiadny kurz, ale o relax a zábavu. Nemusíte mať hudobný sluch, nadanie, ani vlastný bubon či bongo. Stačí prísť. Ani nebudete vedieť ako a skúsený facilitátor z vás, skupinky prítomných, vytvorí rytmický orchester, rovnako ako tomu bolo na piatkovom Bále Žiačanov.

Ničoho sa nemusíte báť, ani sa hanbiť. Ak vo štvrtok prídete, zaručene zažijeme eufóriu, energiu a nadšenie zo spoločnej hry. Je to ten najzábavnejší spôsob psychohygieny po ťažkom dni. Tento druh zábavy je veľmi vhodný aj pre celé rodiny. Vítaní ste všetci, bez ohľadu na vek. Deti, rodičia, starí rodičia, aj skupiny priateľov, kolegov, spolužiakov, ale, samozrejme, aj jednotlivci. Jednoducho každý, kto má chuť vyskúšať niečo nové a originálne. Vstupné je 1 euro.