Dnes je 25.06.2022, meniny má Tadeáš.
LETO V PARKU: PACI PAC

Čas a miesto konania

10.07.2022
17:00

Park Š. Moysesa
Park Š. Moysesa, Žiar nad Hronom

LETO V PARKU: PACI PAC

Hudobno-vzdelávaci projekt Paci Pac nezaháľa a hlási sa s novým programom, s ktorým v rámci turné vypredáva kultúrne domy po celom Slovensku. Nesie názov Paci Pac a kamaráti a okrem krásnych kulís a postavičiek sa môžete samozrejme tešiť aj na nové chytľavé pesničky, ktoré sa už medzičasom stali veľmi obľúbenými.

Vstupné: 12 Eur  !Rodinná vstupenka: 40 Eur/4 osoby!

Voľné státie! V prípade nepriaznivého počasia sa predstavenie uskutoční v rovnakom termíne a čase v Dome kultúry, Námestie Matice slovenskej!

Dĺžka predstavenia: cca 1 hodina

Každá osoba (dospelý aj dieťa) musí mať platnú vstupenku!

Odporúčame pre deti od 3 rokov, ale vítaní sú samozrejme všetci fanúšikovia.

Predpredaj vstupeniek v pokladni MsKC a v Knižnici M. Chrásteka.

Dôležité upozornenia! Vaša rezervácia je platná 3 DNI! Po tomto termíne budú nevyzdvihnuté vstupenky uvoľnené späť do predaja! 3 DNI pred akciou nie je možné vstupenky rezervovať prostredníctvom www.mskcentrum.sk  V deň podujatia sa automaticky všetky rezervácie zrušia!  

Nájdete nás na Facebook-u