Matt Logelin - Dva bozky pre Maddy

Matt Logelin - Dva bozky pre Maddy

Dojímavý príbeh o sile lásky medzi dvomi ľuďmi, ktorí si už na strednej škole sľúbili, že sa budú milovať celý zvyšok života. Nanešťastie, osud o ich vzťahu rozhodol úplne inak.

Matt a Liz si po rokoch, kedy udržiavali vzťah na diaľku, povedia, že spolu začnú žiť a spečatia svoju lásku manželstvom. Spočiatku majú všetko. Krásne manželstvo, perfektný dom a bábätko na ceste. Napriek komplikovanému Lizinmu tehotenstvu sa im narodí rozkošné dievčatko, avšak už dvadsaťsedem hodín po pôrode dostane Liz pľúcnu embóliu. Zomiera skôr, než si môže vôbec podržať svoju vytúženú dcérku v náručí. Matt zostáva zdrvený smútkom sám s dcérkou a s horou rodičovských povinností. Napriek mnohým útrapám sa však nevzdáva a rozhodne sa vytvoriť pre seba a pre Maddy ten najkrajší život.

Aby si Matt uctil Lizinu pamiatku a zahojil svoje zlomené srdce, napísal túto knihu, v ktorej sa s láskou delí o všetky krásne, ale aj trpké chvíle, ktoré zažil spolu so svojou milovanou Liz.

Obálka : Motýľ design

Partneri

atv.jpg
nemak_nove_logo.jpg
nasziarlogo.jpg
logo_mestske-noviny.jpg
logo_ziarnadhronom.svg
ziar24_sk.png