Michaela Galambošová - Dve ženy

Michaela Galambošová - Dve ženy

Tereza a Monika. Dve ženy, ktoré by sa dobrovoľne nikdy nedali dokopy. Tereza milujúcou matkou Karola, ktorá chce pre syna len to najlepšie. Je presvedčená, že žiadna žena sa nepostará o neho tak ako ona. Pre svojho syna urobí všetko na svete, dokonca je odhodlaná zaňho aj premýšľať. Do jej sveta však vstúpi Monika, Karolova frajerka. Terezu to vôbec nepoteší, pretože Monika sa absolútne vymyká predstavám o ideálnej neveste. Ktorá z dvoch žien vyhrá? Bude mať súboj víťaza? Príbeh je písaný z dvoch uhlov, rozprávanie Terezy sa prelína s Monikiným pohľadom. Obom ženám ide iba o jedno. O lásku Karola.

Obálka : Marenčin Media

Partneri

atv.jpg
nemak_nove_logo.jpg
nasziarlogo.jpg
logo_mestske-noviny.jpg
logo_ziarnadhronom.svg
ziar24_sk.png