Mirka Manáková - Araba nemiluj

Mirka Manáková - Araba nemiluj

Príbeh plný napätia, lásky a zrady. Osemnásťročnú Ninu predá jej vlastná sestra do otroctva prostitúcie. Odmieta sa však podriadiť a búri sa proti spôsobu života, do ktorého ju nútia. Jedného dňa jej arab Mustafa, jeden z najbohatších ľudí Saudskej Arábie, ponúkne manželstvo. To však u nej neprichádza do úvahy a preto sa rozhodne ujsť. Keď sa jej napokon podarí zorganizovať útek, je bez peňazí a strechy nad hlavou. Zničená životom sa brodí ulicami, až jedného dňa stretne Dávida, ktorý jej pomôže znova sa postaviť na nohy. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že sa príbeh končí, ale v skutočnosti sa iba začína. Minulosť ju dobieha a pomsta je blízko. Práve minulosť zmení jej život od základov. Ako to teda dopadne? Nájde Nina svoje šťastie po Dávidovom boku, alebo jej osud pripraví ešte nejedno prekvapenie?

Obálka : Marta Blehová

Partneri

atv.jpg
nemak_nove_logo.jpg
nasziarlogo.jpg
logo_mestske-noviny.jpg
logo_ziarnadhronom.svg
ziar24_sk.png