Monika Wurm - Pakistanská pomsta

Monika Wurm - Pakistanská pomsta


Čo sa stane, ak jedného dňa stratíte pamäť a v hlave vám ostane absolútna tma? A čo v prípade, keďvsa trezor vašich spomienok rozplynul práve v nemocničnej izbe, v ktorej ste sa zrovna prebrali?vBudete veriť cudzincovi, ktorý sa z ničoho nič objaví na prahu dverí a presviedča vás o tom, že jevvaším snúbencom?
Hlavná hrdinka v tejto chvíli netuší, že všetko je úplne inak, ako sa na prvý pohľad zdá. Nechá savzlákať do Londýna, kde ju pod rúškom tmy sleduje neznámy fantóm. Osud pripraví mladejvspisovateľke ďalšie prekvapenie, keď zisťuje, že je tehotná. Anglicko bude však len prechodnouvdestináciou. Pod ochrannými krídlami Shaha, vychudnutého čudáka, odlieta do Pakistanu. Ten jej vovsvojej rodnej krajine zaručuje návrat zabudnutej minulosti, ktorá s Pakistanom úzko súvisí. Hneď povpríchode sa všetko prudko mení, ale najväčšia zmena nastáva v správaní jej údajnéhovnastávajúceho. To, že sa krásna Alexandra dostala do nebezpečenstva, zisťuje príliš neskoro.
Obálka : Motýľ design, foto Monika Wurm

Partneri

atv.jpg
nemak_nove_logo.jpg
nasziarlogo.jpg
logo_mestske-noviny.jpg
logo_ziarnadhronom.svg
ziar24_sk.png