Plesovú sezónu v Žiari otvoril Bál Žiarčanov!

Minulý piatok 17. januára sa v Hlavnej sále MsKC uskutočnil 2. ročník podujatia Bál Žiarčanov. Sála bola zaplnená do posledného miesta a hostia vytvorili dokonalú atmosféru večera. Programom sprevádzal šarmantný Maroš Kramár, o skvelú zábava sa postaral nielen polnočný vstup klauna Mr. Toonsa z Dánska, ale aj prestížna plesová skupina Smile Band, či DJ Jaro Nemčík.

Práve výber hudby je vždy najväčším orieškom pre nás organizátorov. Hostia si vždy prajú skupinu a DJa, ktorí vedia zahrať všetko a keď na to majú náladu. Sme radi, že sa nám to podarilo a o tanečné páry nebolo hneď od začiatku núdza. Správnym ťahom sa tiež ukázal výber moderátora večera. Maroš Kramár si akciu a aj celkovú atmosféru veľmi pochvaľoval, ochotne pózoval s divákmi, fotil sa a rozdával úsmevy, rozhovory.

Najsilnejším momentom bol balónový záver, vypustenie stoviek balónov počas záverečného speváckeho vystúpenia Maroša Kramára. Práve balóny sa stali ústredným motívom celej akcie a bál tak dostal podtitul balónový. Na našej FB stránke nájdete krásne fotografie od dvorného fotografa DuPeho.

MsKC ďakuje všetkým partnerom, ktorí poskytli úžasné ceny do tomboly, všetkým divákom a hosťom za účasť, umelcom za skvelú zábavu a hlavne všetkým svojim zamestnancom a priateľom, ktorí sa na organizácii tejto najväčšej spoločenskej udalosti v meste podieľali.

Už teraz sa tešíme na ďalší Bál Žiarčanov 16. 1. 2015