PREBERÁME ZO ŽIAR24: IMT SMILE, KALI AJ LÁĎA KŘÍŽEK

Už 7. júna odohrajú v našom meste jeden zo svojich koncertov IMT Smile. A s nami môžete vyhrať 4 vstupenky. Okrem nich si však v Žiari môžete vychutnať aj najväčšiu súčasnú hip hopovú hviezdu Kaliho či legendu československého rocku Láďu Křížka.
Kultová pop star IMT Smile s lídrom Ivanom Táslerom vystúpi o 19.00 hodine v Estrádnej sále MsKC presne 7. júna. V Žiari sme si túto skvelú slovenskú koncertnú kapelku nemohli vychutnať už mnoho rokov. Vstupné na koncert je 7 eur.

Vyhrajte vstupenky na IMT Smile
S nami však môžete vyhrať 4 vstupenky na tento koncert. Ako? Zapojte sa do súťaže. Otázka je: Ako sa volá posledný album IMT Smile? Správnu odpoveď posielajte na karoly@globa24.sk najneskôr do 24. mája.

True HIP HOP s Kalim
Už tento mesiac, presnejšie 24. mája zo začiatkom o 20.00 hodine sa v dvojhodinovom koncerte predstavia raperi zo žiarskej formácie NOVÁ KOMUNITA, vynikajúci tanečníci z ASSOCIALLZ DANCE CREW, parkouristi zo skupiny LAST RUN. Na záver vystúpi ako hosť najväčšia súčasná hip hopová hviezda Kali s Petrom Panom. Večer plný kvalitného hip hopu bude pokračovať na After párty v NEXT bare od 22.00 hodiny, kde sa diváci dočkajú okrem skvelej zábavy aj tanečných Freestyle battle. Vstupné na túto akciu je 7 eur, v predpredaji 6 eur.

Niečo pre dospelých
Okrem Dňa detí pripravuje MsKC aj niečo pre dospelých. Bude to opäť Deň dospelých detí, ktorý sa bude konať 8. júna a kde zahrá legenda československého rocku Láďa Křížek, ktorý oslavuje tento rok neuveriteľných 50 rokov.
„Láďa Křížek zahrá špeciálny unplugged koncert najväčších hitov v rámci DDD, do tanca bude hrať populárna kapela ZH Band, pripravené sú opäť aj atrakcie pre dospelých ako napríklad rodeo býk, súťaže, hry, veštica a ďalšie zábavky výlučne pre osoby staršie ako 18 rokov. V cene vstupenky 4 eurá je započítané aj jedno pivo," hovorí producent MsKC Janko Kulich. DDD, a teda Deň dospelých detí bude opäť v priestoroch žiarskeho MsKC a všetci dospelí sú srdečne vítaní.
Zdroj: Global24