PREBERÁME ZO ŽIAR24: KRV, UPÍRI A TINA

Halloweenská párty: Krv, upíry a Tina

To tu ešte nebolo. Mestské kultúrne centrum v Žiari pripravuje prvý Haloweenský ples upírov. Ak prídete v upírskom kostýme, dostanete „krvavý" drink zadarmo. Párty sa bude konať 31. októbra od ôsmej hodiny večer v Estrádnej sále MsKC.

„Haloweenská párty je tanečná zábava so všetkým, čo k tomu patrí - dobrá hudba, program, občerstvenie a svetla," hovorí o novom podujatí, ktoré MsKC organizuje v spolupráci s Disco clubom NEXT producent MsKC Janko Kulich.

O zábavu sa postarajú dvaja DJi a ako špeciálny hosť vystúpi zlatá slávica Tina. „Tešíme sa, že Tina prijala pozvanie. Navyše si ju na našich stránkach vyžiadali aj diváci, keď vyhrala anketu o naj speváčku," dodáva Kulich.

Okrem skvelého programu sa môžete tešiť na špeciálne drinky v bare priamo v sále, netradičné súťaže a každý z vás dostane ako darček ku vstupenke "pravé" upírie zuby.

"Akcia je určená nielen pre mládež, ale aj pre strednú generáciu, ktorá sa chce zabaviť. „Ples upírov je len halloweenská téma a očakávame aj divákov v kostýmoch. Každý návštevník v upírskom kostýme navyše získa "krvavý drink" od Nextu zdarma. Tak sa ukážte upíri! Posledná októbrová noc bude súmrakom," dopĺňa informácie producent a zároveň pozýva všetkých, ktorí majú chuť zabaviť sa v kostýme či bez neho.

Vstupné je 3 eurá v predpredaji a 5 na mieste. VSTUPENKY UŽ V PREDAJI!