PREBERÁME ZO ŽIAR24: NOČNÝ FILMOVÝ FESTIVAL UŽ V SOBOTU

Mestské kultúrne centrum pripravuje opäť jednu lahôdku, tentokrát nočnú. Ide totiž o festival krátkych filmov, ktorý je pripravený už na túto sobotu 22. septembra. Začína o 20.00 a končí krátko po polnoci. Vstupné je len jedno euro.

Kompletný program:
20:00 hod. - Otvorenie Filmovej noci
20:10 hod. - Prvý blok filmov (Dokumentárne filmy - Sizyfos, Sluníčko a Posledné leto. Animovaný film Vlkulka, Videoklipy The Downhill Day after day a The Paranoid Únos, hraný film Sunny and the Beauty, Experiment - Surrender)
21:00 hod. - Prezentácia filmára Martina Jurzu
22:00 hod. - Druhý blok filmov + prezentácia filmového a fotografického festivalu Tell it quick (hraný film amstrip, dokumentárny film 10 hodín 55 minút)
22:30 hod. - One man show Romana Martinského Hamlet alebo "Nález Lebky"
23:00 hod. - Prednáška o filmových chybách
23:30 hod. - Tretí blok filmov (Dokumentárny film - Alchemy of Myjava, Animované filmy - Věž, Vortex, Rubics Cubes, Live you dreams, Ota a Robot. Experimenty - The Chess, Podchod. 60 sekundové filmy - Ľudoví liečiteľ, Trojuholník, Can you keep secret)
00:30 hod. - Ukončenie filmovej noci

Počas filmovej noci budú pripravené workshopy:
Vytvor si svoj vlastný animovaný film
Vyskúšaj si prácu so starým premietačom diaxom