PREBERÁME ZO ŽIAR24: POZNÁME PRVÉ HVIEZDY CITY FESTU

Už tradične nás v lete čaká žiarsky hudobný festival City fest. Aj napriek tomu, že Mestské kultúrne centrum avizovalo jeho presun, v Parku Štefana Moysesa ostáva. Tu sú prvé mená hviezd, na ktoré sa môžete tešiť.
Podľa producenta MsKC Janka Kulicha nás 10. augusta čaká šesť hviezd. Ďalšie mená bude Céčko prezrádzať postupne, tak ako tomu bolo minulý rok.
Potvrdené: City fest ostáva v parku!

Knechtová aj Moja reč
„Na tohtoročnom City feste vystúpi so svojou skupinou úspešná slovenská speváčka Katka Knechtová," prezrádza producent MsKC Kulich a hneď pridáva aj ďalšie meno. Tým sú hviezdy súčasnej hip hopovej scény MOJA REČ & Komplot.
Okrem nich si môžete v parku vychutnať aj hudobnú špecialitu známu z účinkovania v talentovej šou Rusín Čendeš Orchestra a domácu punkrockovú legendu Sitňan.

Vstupné aj tohto roku
Vlani ste pri vstupe po prvýkrát platili. Bolo to symbolické jedno euro. „Vstupné jedno euro bude aj tento rok s tým, že vyzbierané peniaze sa vrátia do parku," zdôrazňuje Kulich.
Zdroj: Global24